Get Adobe Flash player
Ceny od 170,- Kč za osobu na noc

Jak se k nám dopravit?

Ze stanice metra Rajská Zahrada:

chodec-znakVystupte z metra a jděte po chodníku směrem do prava. Asi po 50 metrech uvidíte po levé straně přes ulici parkoviště a obchodní centrum. Z parkoviště mezi supermarketem Albertem a fitness centrem uvidíte náš Hostel Rajská Zahrada. Cesta od metra k nám je opravdu jednoduchá a trvá přibližně 2 minuty.

Z pražského Hlavního nádraží:

metro-znakPojedete jednu stanici metrem C na Florenc, kde přestoupíte na metro B a pojedete směrem na Černý Most. Pojedete metrem až do předposlední stanice metra Rajská Zahrada.

Cesta z metra, viz popis v prvním odstavci.

Z autobusového nádraží Černý Most:

metro-znakZ Černého Mostu pojedete pouze jednu stanici metrem do stanice Rajská Zahrada.

Cesta z metra, viz popis v prvním odstavci.

Z autobusového nádraží Florenc:

metro-znakZ Florence pojedete metrem B směrem na Černý Most. Vystoupíte v předposlední stanici před konečnou metra na stanici Rajská Zahrada.

Cesta z metra ,viz popis v prvním odstavci.

Z nádraží Holešovice:

metro-znakPojedete metrem trasou C do stanice Florenc. Tam přestoupíte na trasu metra B. Pojedete směrem Černý Most. Vystoupíte v předposlední stanici před konečnou metra na stanici Rajská Zahrada.

Cesta z metra ,viz popis v prvním odstavci.

Z mezinárodního letiště Ruzyně:

metro-znakPoužijte rychlý expresní autobus č. 100 na konečnou metra B Zličín. Dále pojedete metrem ze Zličína až do předposlední stanice metra B Rajská Zahrada.

Cesta z metra ,viz popis v prvním odstavci.

Směr z Brna , Plzně a Příbrami:

auto-znak

Držte se ukazatelů na Mladou Boleslav a Teplice, přijedete na Černý Most, kde odbočíte do prava u cedule Teplice , Praha centrum ,Černý Most. Dále jedete po rovince asi 2 km. směrem do centra. Na konci rovinky odbočíte do prava směr Kyje , jedete rovně přes most, křižovatkou projedete rovně a po pravé straně uvidíte obchodní centrum a parkoviště a zde je náš Hostel.

Směr z Mladé Boleslavi:

auto-znak

Přijedete na Černý Most, kde odbočíte do prava u cedule Teplice, Praha centrum , Černý Most . Dále jedete po rovince asi 2 km. směrem do centra. Na konci rovinky odbočíte do prava směr Kyje , jedete rovně přes most, křižovatkou projedete rovně a po pravé straně uvidíte obchodní centrum a parkoviště a zde je náš Hostel.

Směr z Hradce Králové:

auto-znak

Držte se ukazatelů na Teplice,Černý Most , přijedete na Černý Most, kde odbočíte do prava u cedule Teplice , Praha centrum ,Černý Most. Dále jedete po rovince asi 2 km. směrem do centra. Na konci rovinky odbočíte do prava směr Kyje , jedete rovně přes most, křižovatkou projedete rovně a po pravé straně uvidíte obchodní centrum a parkoviště a zde je náš Hostel.

Směr z Teplic:

auto-znak

Držte se ukazatelů na Hradec Králové , Mladá Boleslav. Před Černým Mostem u cedule Černý Most , Kyje odbočíte do prava a na první křižovatce se dáte do leva. Po pravé straně uvidíte obchodní centrum a parkoviště a zde je náš Hostel.